Książki na walentynki

Nieważne czy spędzasz walentynki samemu, z drugą połówką, czy może ze swoimi przyjaciółmi, każdemu w tym wyjątkowym dniu należy się prezent od serca. A właśnie jednym z takich wyjątkowych i uroczych prezentów mogą być książki, lecz nie byle jaki, lecz książki romantyczne, które rozpalą serca każdego, kto je przeczytać. A warto sięgnąć właśnie po te propozycje na walentynki, ponieważ  zawierają one wszystko, co każdy z nas szuka na walentynki- miłości, o której możemy tylko pomarzyć, ale również i poczytać.

The Love Hypothesis- Ali Hazelwood

“The Love Hypothesis” przedstawia szalone życie i romans Olivii Smith z jej profesorem Adamem Carlesem. I mimo tego, że ich początki były skomplikowane i burzliwe, to obydwaj muszą przyznać, że ciągnie ich coś więcej, niż udawany związek.

Olivia to ambitna doktorantka, która właśnie zerwała ze swoim dotychczasowym chłopakiem, i teraz chce się skupić tylko na nauce. Ale jest to niezwykle trudne, ponieważ oprócz wzorów chemicznych i pojęć, w jej głowie zamieszkał jeszcze ktoś jeszcze, i to nie byle kto, lecz młody i przystojny Adam Carles, który z dnia na dzień stał się jej miłością jej życia- tak to właśnie wymyśliła sobie Olivia, aby pokazać przed swoimi przyjaciółmi, jakie to ma idealne życie miłosne, lecz rzeczywistość bywa okrutna.

“The Love Hypothesis” Hazelwood to szalona opowieść o pędzie do nauki, a miłość- miłość, przyjdzie w momencie, w którym najmniej się jej spodziewamy.

Lepiej niż w filmach- Lynn Painter

Nie ma lepszej propozycji książkowej na walentynki od “Lepiej niż w filmach”. Powieść dla młodzieży, enemies to lovers, i osoba, o którą każdy chce posiadać w swoim życiu.

Nastoletnia Liz ma romanse we krwi. Nawet się kiedyś zakochała po uszy, lecz jej kochanek z dzieciństwa wyemigrował do innego miasta, i pozostawił Liz nie tylko ze złamanym sercem, ale również z jej odwiecznym wrogiem- Wesem.

Lecz oto pokazuję się światełko w tunelu. Michael wraca do rodzinnego miasta i teraz Liz robi dosłownie wszystko, aby zdobyć jego serce. Nie wiedzieć czemu, Michael zaprzyjaźnił się z Wesem, ale to teraz nieważne. Ważna jest teraz Liz i jej plan doskonały, który ma ją doprowadzić do miłości Michaela. Lecz życie znowu zaskakuje i zamiast dogadywać i zaprzyjaźnić się z Michaelem, Liz, o dziwo lepiej zaczyna dogadywać się z Wesem. Do czego doprowadzi to mieszanka wybuchowa? Tego nikt nie wie, ale jeśli jednak chcemy się dowiedzieć czegoś więcej, to sięgniemy po książkę Lynn Painter “Lepiej niż w filmach”.